Czy bet365 wróci do Polski?

Ludziom, którzy interesują się rynkiem bukmacherskim na świecie, nie trzeba przedstawiać marki bet365. Jej kariera na polskim rynku była jednak krótkotrwała – firma wycofała się z Polski po wejściu w życiu nowej ustawy hazardowej. Czy istnieje szansa na jej powrót?

Niestety, ludziom, którzy chcieliby powrotu bet365 na polskim rynek trudno odpowiedzieć coś konkretnego. Firma do tej pory nie opublikowała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Jeśli bet365 – zechce wrócić do naszego kraju, warunkiem jest złożenie wniosku o licencję, którą nadaje Ministerstwo Finansów. Nie wiadomo jednak czy odpowiedź byłaby pozytywna, a także czy firma jest w ogóle zainteresowana złożeniem takiego wniosku.

Jedno jest jednak pewne: powrót bet365 do naszego kraju spowodowałby minirewolucję i zmieniłby na nowo rynek bukmacherski w Polsce. Warto dodać, że firma ta ma bardzo pozytywne opinie, a jej klienci z całego świata są zwykle z niej bardzo zadowoleni. Również w Polsce wiele osób jest zainteresowanych jej ewentualnym powrotem na rynek. Oznacza to, że w razie swojego wielkiego come backu, firma miałaby szanse z miejsca zgarnąć sporą część bukmacherskiego rynku w naszym kraju. Pozostaje mieć nadzieję, że jej menadżerowie są w ogóle tym zainteresowani.